Czyste powietrze = spokojny sen i dobre samopoczucie

Za Tobą kolejna nieprzespana noc, a jutro ważny dzień w pracy? Z kolei, po pracy etatowej to jeszcze nie koniec, gdyż czeka Cię praca w domu? Rano musisz być odpowiedzialnym rodzicem, który wyprawi swoje dzieci do szkoły, popołudniu świetnym pracownikiem, a wieczorem dobrym małżonkiem. Wszystkie te obowiązki wymagają od Ciebie mnóstwa sił i mobilizacji przez cały dzień. Tylko jak to wszystko pogodzić, gdy czujesz, że posiadasz zbyt mało energii? Tłumaczysz sobie, że to normalne i ewidentnie potrzebujesz dużo snu.

Po raz kolejny oszukujesz swój organizm i wmawiasz sobie, że wszystko jest w porządku, od razu gdy pożywisz się następną dawną solidnej filiżanki z kofeiną? Najodpowiedniej byłoby znaleźć przyczynę, zamiast znowu samemu bawić się w mało profesjonalnego specjalistę.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że jedną z najczęstszych przyczyn jest jakość wdychanego przez Nas powietrza? W każdym mieście, wsi, terenie jest ono inne. Jedno bardziej wilgotne, drugie mniej. Jedno mocno zaopatrzone w różnego rodzaju zanieczyszczenia, inne słabo. W związku z tym warto zadbać o jakość powietrza w miejscu, w którym toczy się Twoje codzienne życie, w którym spędzasz najwięcej czasu. Pomocnikiem i zaraz najlepszym przyjacielem może stać się wówczas dla Ciebie oczyszczasz powietrza wraz z niezbędnym do niego filtrem xiaomi air purifier 2.

To niezwykłe urządzenie wpływa bardzo korzystnie na jakość Twojego snu, a to wszystko za sprawą właśnie tego filtra hepa – xiaomi, który działa na zasadzie pompy zasysającej, gdyż gromadzi wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, unoszące się w powietrzu. Usuwa między innymi te najbardziej szkodliwe substancje, jak: formaldehyd – silnie toksyczna substancja mająca wiele negatywnych skutków w funkcjonowania skóry, układu odpornościowego czy też jakości snu; aż 99% cząsteczek PM2.5 – pył zawieszony; bakterie; metale ciężkie; substancje organiczne oraz nieprzyjemny zapach, który także nie pozwala Nam spać nocą. Aby przyjrzeć się bliżej temu specyfikowi, zajrzyj tutaj:https://strefafiltrow.pl/xiaomi-green.html

Jeśli nadal się zastanawiasz, to udzielę krótkiej podpowiedzi. Nie pójdziesz dalej, jeśli nie postawisz kroku naprzód, dlatego przestań myśleć, zacznij działać. Posiadając już w domowym zaciszu filtr xiaomi możesz cieszyć się brakiem zaburzeń snu zarówno u Ciebie, jak i Twoich domowników, co przełoży się na efektywność wykonywanych przez Was zadań następnego dnia, nawet jeśli będzie bardzo wymagający. To właśnie nocna regeneracja stanowi o tym, jak wygląda Nasz dzień. 

Comments are closed.

 • Dieta makrobiotyczna

  Dieta makrobiotyczna

  Doskonałym rozwiązaniem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów oraz na prowadzenie zdrowego trybu życia jest dieta makrobiotyczna. Coraz więcej osób na całym świecie powoli przekonuje się do zdrowego stylu życia. Już teraz mamy większość świadomość tego co jemy, a wiedza ta bardzo nam się przydaje w komponowaniu codziennych posiłków. Żeby żyć w zgodzie z naturą trzeba …»
 • Zasady wykonywania speedtestu

  Zasady wykonywania speedtestu

  Zasady wykonywania speedtestu wydają się być dosyć proste. Przeprowadzany przez kogoś speedtest ma bowiem określić, czy jakiś internet wystarczające silne łącze pozwalające na sprawne obsługiwanie jakiejś usługi. Jeżeli tak jest, to wówczas wykonany gdzieś speedtest można uznać za udany, natomiast jeżeli łącze internetowe okazuje się być zbyt wolne, to wówczas należy uznać, że speedtest wykazał …»
 • Zdrowie a uroda.

  Zdrowie a uroda.

  Wiele osób już nie tylko pań ale również panów stara się dbać odpowiednio o swoje zdrowie i swoją urodę. Gabinety kosmetyczne zapewniają nam odpowiednie zabiegi, które znacznie poprawiają naszą urodę. Dzięki zabiegom odmładzającym wiele pań ma możliwość pielęgnowania  swojej urody w odpowiedni sposób. Uroda to rzecz, która bardzo szybko nam przemija i jeśli nie będziemy …»