Fototapety wonderwall – Przeczytaj przed zakupem

Liczne zalety tapet z flizeliny podbiły rynek i serca klientów. Materiał ten jest stabilny wymiarowo, wytrzymały, zmywalny, bardzo łatwy w aplikacji (przy użyciu techniki kleju nakładanego bezpośrednio na ścianę) i można go po prostu zdjąć na sucho, gdy nadejdzie czas na jego usunięcie. Producent wonderwall dostrzega zalety tapet flizelinowych i potrafi tworzyć style, które są czarujące, pociągające, wzruszające i prowokacyjne.

 

Fototapety na ścianę wonderwall – charakterystyka produktu

Tapety flizelinowe wonderwall powstają z zagęszczonej mieszanki włókien celulozowych i poliestrowych zapewniających doskonałą stabilność wymiarową. Tapeta ta jest szczególnie odporna na rozwój pleśni. Ten rewolucyjny materiał do tapet został wprowadzony na rynek na początku lat 90-tych. Masę celulozową lub celulozę otrzymuje się z włókien roślinnych poddanych obróbce chemicznej. Poliester to włókno syntetyczne, które ma ogromne znaczenie w przemyśle tekstylnym.

Wejdź do świata fototapet marki Wonderwall

Fototapety do salonu – poznaj zalety produktu

Wzory fototapety wonderwall są łatwe w montażu, zwłaszcza że unika się namaczania. Ponadto tapety flizelinowe są oddychające, bardzo odporne, trudnopalne, łatwe w czyszczeniu i usuwaniu oraz światłoodporne.

Wszystkie zalety fototapety do salonu marki wonderwall:

  • Oddychająca – przepuszcza powietrze i parę, dzięki czemu można ją stosować również w wilgotnych i mokrych środowiskach. Właściwości te zapobiegają rozwojowi pleśni i utrzymują klimat w pomieszczeniu na zdrowym poziomie.
  • Niezwykle wytrzymała – Wysoka jakość wynikająca z zastosowanych materiałów i procesów zagęszczania sprawia, że ​​tapeta ta jest bardzo odporna na ścieranie. Małe pęknięcia można zakryć, dzięki czemu prace naprawcze lub szpachlowe nie są konieczne (oszczędność czasu i materiałów!). Struktura włókniny działa również jako tkanina wzmacniająca zapobiegająca pękaniu.
  • Niska palność – W przestrzeniach mieszkalnych, handlowych i publicznych niezbędne jest zabezpieczenie przed ryzykiem pożaru. Im lepsza ochrona okładziny ściennej przed ogniem, tym lepszy efekt przeciwpożarowy. Tapety flizelinowe są zwykle trudnopalne.
  • Łatwe do czyszczenia – Fototapety na ścianę mają zmywalną powierzchnię, która umożliwia łatwe czyszczenie w przypadku znalezienia określonych rodzajów plam. Brud i niektóre rozpuszczalne w wodzie plamy można ostrożnie usunąć ściereczką i ciepłą wodą z mydłem. Z drugiej strony z powierzchni zmywalnych nie można usunąć olejów, smarów i plam zawierających rozpuszczalniki.
  Oświetlenie Magnetyczne: Klucz do Efektywności Przestrzeni Biurowych

Fototapety wonderwall to najlepszy wybór zarówno ze względów estetycznych jak i ekologicznych. Produkt ten nada każdemu pomieszczeniu wyrazu i spełni najbardziej wymagające oczekiwania klientów.

Data publikacji Kategorie Nowości