Łóżkowa wygoda

Z niecierpliwością przeglądasz kolejne łóżka na różnych stronach internetowych, gdyż czujesz potrzebę zmiany w pokoju Twojego dziecka? Stary mebel do spania już nie zdaje egzaminu. Materac dawno się wygniótł i wpływa niekorzystnie na kręgosłup Twojego młodzieńca. Śruby zaczynają ciągle odpadać, a do tego często się wysuwają, powodując wiele przykrych sytuacji i niechcianych ran u dziecka. Czas najwyższy postawić na coś oryginalnego.

Producent mebli Pinio wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom i proponuje Ci coś totalnie niekonwencjonalnego! Mianowicie, jest to łóżko domek dla dzieci, którego parametry możesz obejrzeć tutaj: https://www.pinio.com.pl/kolekcje/nowosc-lozko-domek-jak-marzenie/. 

Z jednej strony jest to tradycyjne łóżko, które stwarza dziecku wygodne miejsce do spania. Jednak, z drugiej strony łóżko domek zostało zaprojektowane tak, by jego kształt imitował domek. Taki mebel zdecydowanie wpływa na wyobraźnie dziecka, sprawiając, że będzie chciało ono w Nim przebywać często, a jak dobrze wiesz – sen w okresie dziecięcym i nastoletnim zajmuje jedno z pierwszych miejsc z szeregu. 

Łóżko domek dla dziecka jest dostępny aż w dwóch rozmiarach, dzięki czemu możesz dopasować go do odpowiedniej grupy wiekowej Twojego skarba. Ponadto, wygląda nietuzinkowo jako element do każdego rodzaju pokoju, gdyż posiada uniwersalny kolor drewna.

Wejdź na: https://www.pinio.com.pl/meble/lozko-domek-160×70/ i dowiedz się więcej o specyfikacji łóżko domku dla dziecka, a następnie dokonaj zamówienia i ciesz się komfortem swojego młodzieńca!

Comments are closed.

 • Migrena i jej objawy

  Migrena i jej objawy

  Bardzo wiele osób szczególnie kobiet cierpi na potężne bóle głowy. Jak się okazuje takie bóle głowy bardzo często spowodowane są bólami migrenowymi. Wiele osób myli to  po prostu z bólami głowy jednak nie jest to to samo i warto o tym pamiętać jeśli będziemy chcieli takiej osobie w jakiś sposób pomóc. Objawy takiej migreny to …»
 • Dieta cud

  Dieta cud

  W dzisiejszych czasach każda kobieta marzy o diecie cud, która pozwoliła by im schudnąć i zadbać odpowiednio o swój organizm. Niestety takich diet jest naprawdę bardzo mało szczególnie jeśli korzystamy z diet po prostu znalezionych w internecie, na odpowiednio przygotowanych stronach wirtualnych, gdzie mamy do dyspozycji bardzo wiele rodzaj diet z których każdy powinien pozwolić …»
 • Spa

  Spa

  Wiele osób chce o siebie i o swoje ciało zadbać. Z tego powodu bardzo wiele kobiet w szczególności kupuje dla siebie odpowiednie preparaty kosmetyczne chcąc wprowadzić dla siebie odpowiedni relaks, oraz komfort. Należy wiedzieć, że dzisiaj istnieje bardzo wiele takich produktów, które umożliwiają nam zrobienie w domu własnego zacisznego spa. Jak się jednak okazuje oferty …»